Warsztat

Zakres

Blacharstwo i lakiernictwo Kielce. Konserwacja antykorozyjna podwozi. Zajmujemy się każdego rodzaju uszkodzeniami Twojego samochodu, takimi jak na przykład zniszczenie po gradobiciu. Nawet bez wcześniejszej konsultacji dokonamy inspekcji samochodu i zajmiemy się wgnieceniami i rysami karoserii.

Diagnostyka

Nasz warsztat samochodowy jest godnym zaufania partnerem we wszelkiego typu naprawach. Zapewniamy Ci bezpieczną i bezawaryjną jazdę. Dlatego właśnie nie ograniczamy się do kompleksowego serwisu i konsultacji, ale wykonujemy również bardzo ważną diagnostykę pod kątem bezpieczeństwa.

Kwalifikacje

W naszym warsztacie, Twoim samochodem zajmie się wyłącznie wykwalifikowany i przeszkolony personel. Przeglądy są wykonywane przez inspektorów z aktualnymi licencjami do wykonywania tego typu usługi. Daje Ci to pewność rzetelnie wykonanej usługi i bezpiecznej jazdy.

Wyposażenie

Nasz warsztat wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do przeprowadzania napraw oraz diagnostyki. Zawsze śledzimy najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania w naszej branży.

Obsługa

Profesjonalna obsługa klienta, uczciwy i czytelny cennik oraz wysoka jakość naszej pracy są dla nas najważniejsze. Chętnie doradzimy Ci w każdej sytuacji i zrobimy co w naszej mocy, by zapewnić Ci komfortową i bezpieczną jazdę.

warsztat