Blacharstwo-lakiernictwo

Wykonujemy usługi blacharsko-lakiernicze powypadkowe oraz usługi renowacyjne i odtworzeniowe. Podejmujemy się renowacji elementów karoseryjnych wraz z lakierowaniem. W ramach usługi blacharstwa tuningowego wykonujemy prace zgodnie z zaleceniami klienta.

Blacharstwo powypadkowe

Naprawiamy każde, nawet najbardziej uszkodzone auto. Zanim podejmiecie Państwo decyzję o złomowaniu, zlećcie nam ekspertyzę. Możecie być bardzo zaskoczeni jej wynikiem.

Blacharstwo odtworzeniowe

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi maszynami i narzędziami do kształtowania oraz profilowania blachy. Nasi pracownicy mają odpowiednią praktykę. Profilujemy także dachy. Nie ma dla nas niezastąpionych elementów karoserii.

Blacharstwo renowacyjne

Przywracamy pierwotny wygląd oryginalnej struktury powłoki lakierniczej, nadajemy i utrwalamy jej wspaniały połysk.

Blacharstwo remontowe

Każdy samochód wymaga okresowego przeglądu, w tym również stanu karoserii. Często potrzebny jest jej remont. Namawiamy do corocznych, systematycznych przeglądów i przez to tańszych poprawek i remontów blachy i lakieru. Zawsze nowy samochód.

Blacharstwo tuningowe

Wykonujemy lakierowanie artystyczne, tuning optyczny (ospojlerowanie), wszystkie inne prace, zgodnie ze zleceniem klienta. Lakiernictwo w firmie MORĄG wyróżnia wieloletnie doświadczenie pracowników, nowoczesna mieszalnia lakierów i niezastąpiona technologia holenderskiej firmy NEXA AUTO COLOR – pierwsza 5 świata w tej branży. Dobierzemy idealnie każdy kolor. Pełny profesjonalizm za rozsądną cenę.

Usługi blacharsko lakiernicze
2 lata pisemnej gwarancji na usługi blacharsko-lakiernicze w naszej firmie
usługi

Lakiernictwo wodorozcieńczalne

Od 2007 roku wprowadziliśmy technologię lakierów wodorozcieńczalnych, zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Lakiernictwo wodorozcieńczalne jest właściwie jedynym możliwym do zastosowania w profesjonalnych zakładach usługowych. Jego zalety są niepodważalne, m.in. wachlarz kolorów, dobór kolorów, wytrzymałość, odporność na UV. Niedrogie, mniej zaawansowane technologicznie lakiery stosujemy wyłącznie na życzenie klienta. Również na życzenie klienta wykonujemy powłoki lakiernicze, wykorzystując materiały powierzone.

 

Również na życzenie klienta lakiernik samochodowy wykonuje powłoki lakiernicze, wykorzystując materiały powierzone.