Wszystko o centrum powypadkowym

MORĄG Centrum powypadkowe powstało w Kielcach w 1980 roku. Oferujemy kompleksowe usługi w ramach blacharstwa i lakiernictwa obejmujące wszystkie najpopularniejsze marki samochodów. Zapewniamy wyłącznie najlepszą jakość usług i obsługi za uczciwą cenę. Cieszymy się, że odwiedzacie Państwo naszą stronę internetową. Znajdziecie tutaj informacje na temat naszego warsztatu oraz czynności, jakich się podejmujemy. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Jakie są nasze atuty?

Ścisła i długoletnia współpraca z dostawcami części zamiennych wszystkich marek mających swoich przedstawicieli lub stacje dealerskie w Polsce zapewnia nam szybką dostawę części. Pozwala to na naprawę Państwa samochodu najszybciej jak to tylko możliwe. Nawiązanie partnerstwa z wieloma ubezpieczycielami w zakresie bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych czy obecność naszej firmy w tzw. sieciach naprawczych gwarantuje sprawne i bezproblemowe przeprowadzenie napraw. Wystarczy w naszym centrum powypadkowym zgłosić szkodę, a wszystkimi formalnościami zajmiemy się sami. Państwu pozostanie jedynie odebranie naprawionego pojazdu.

jakość/cena0%
terminowość0%
rekomendacje0%
doświadczenie0%
fachowość0%

Autopomoc i samochód zastępczy

Naszym celem jest pomoc kierowcom w sytuacjach powypadkowych. Nasz zakład lakierniczy i blacharski nie tylko podejmuje się naprawa, ale także pomaga w holowaniu pojazdów uszkodzonych w trakcie kolizji. Wykonujemy usługi autopomocy specjalistycznym holownikiem. Wystarczy do nas zadzwonić, a MORĄG CENTRUM wyśle kierowcę, który zaholuje Państwa pojazd do naszego zakładu blacharskiego. W razie konieczności udostępniamy klientom auta zastępcze na czas pobytu pojazdu w naszym centrum powypadkowym.

 

Szukacie profesjonalnego i godnego zaufania warsztatu samochodowego? Właśnie znaleźliście!

Nasi Klienci

dlaczego nas wybierają
98%
poleceń

Możemy się poszczycić ogromnym odsetkiem rekomendujących nas klientów.

99%
doświadczenia

Działamy nieprzewanie od 1980 roku, a mimo to cały czas się szkolimy, by świadczyć najwyższej jakości usługi.

100%
obsługiwane samochody

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wszystkie najpopularniejsze marki samochodów.

100%
wsparcie i porady

Zawsze służymy wiedzą, doradzimy i pomożemy, wybierając najlepsze rozwiązania dla Twojego auta.

5500

ZAUFAŁO NAM PONAD +5500 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Szukasz profesjonalnego i godnego zaufania warsztatu z duża ilością poleceń?

Dobrze trafiłeś, nasza firma od 1980 roku świadczy profesjonalne usługi samochodowe.