Usługi blacharsko – lakiernicze

Blacharstwo powypadkowe

Naprawiamy każde, nawet najbardziej uszkodzone auto. Zanim podejmiecie Państwo decyzję złomowania zlećcie nam ekspertyzę, możecie być bardzo zaskoczeni jej wynikiem.

Blacharstwo odtworzeniowe

Posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia do kształtowania i profilowania blachy. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią praktykę. Profilujemy także dachy. Nie ma dla nas niezastąpionych elementów karoserii.

Blacharstwo renowacyjne

Przywracanie pierwotnego wyglądu, oryginalnej struktury powłoki lakierniczej, nadanie i utrwalenie wspaniałego połysku.

Blacharstwo remontowe

Każdy samochód wymaga okresowego przeglądu, w tym również stanu karoserii. Często potrzebny jest jej remont. Namawiamy do corocznych, systematycznych przeglądów i przez to tańszych poprawek i remontów blachy i lakieru. Zawsze nowy samochód.

Blacharstwo tuningowe

Lakierowanie artystyczne, tuning optyczny (ospojlerowanie), wszystkie inne prace, zgodnie ze zleceniem klienta. Lakiernictwo w firmie MORĄG to wieloletnie doświadczenie pracowników, nowoczesna mieszalnia lakierów i niezastąpiona technologia holenderskiej firmy NEXA AUTO COLOR- pierwsza 5 świata w tej branży. Dobierzemy idealnie każdy kolor. Pełny profesjonalizm za rozsądną cenę.

2 lata pisemnej gwarancji na usługi blacharsko-lakiernicze w naszej firmie

Lakiernictwo wodorozcieńczalne

Od 2007 roku wprowadziliśmy technologię lakierów wodorozcieńczalnych, zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej. Lakiernictwo wodorozcieńczalne jest właściwie jedynym możliwym do zastosowania w profesjonalnych zakładach usługowych. Jego zalety są niepodważalne, m.in. wachlarz kolorów, dobór kolorów, wytrzymałość, odporność na UV. Niedrogie, mniej zaawansowane technologicznie lakiery stosujemy wyłącznie na życzenie klienta.

Również na życzenie klienta wykonujemy powłoki lakiernicze wykorzystując materiały powierzone.